contact: gotanasronull@nullgmail.com

Ako zakladať deflektory

  1. Použite čistič okien alebo mierne rozpúšťadlo, aby ste zistili, čo bude brániť inštaláciu deflektorov. Môžete tiež použiť plochý skrutkovač a opatrne zoškrabať nečistoty.

Vzhľadom k tomu, že gumy sú okolo rámu dverí, môžu stvrdnúť a znehodnotiť sa. S použitím produktu ako Gummi PFLEGE je vysoko odporúčané, aby stavu a zmäkčiť guma. Po nanesení Gummi Pflege nechať pracovať na kaučuku po dobu najmenej 20 minút pred ďalším krokom. To umožní, aby montáž deflektory oveľa jednoduchšie.

 

  1. Teraz sme pripravení, aby sa zmestili deflektory. Umiestnite predný okraj deflektora do okenného kanálika a potom prácu si cestu späť jemným pritlačením na miesto. Uistite sa, že vetrolam je bezpečne namontovaný. Väčšina našich veterných deflektory prísť s ďalšími klipy, aby sa zabezpečili na svojom mieste, ale nie sú potrebné na vagón, takže nesmie prijímať žiadne klipy. Ak je váš vietor deflektor prišiel s montážnou klipy pokračovať do kroku 3, v opačnom prípade prejdite na krok 4.

  1. klipy budú mať hladkú stranu a stranu s malými ostňami alebo úlovky na nich. Klipy ladila s hladkou stranou smerom von alebo od auta. Push klipy nahor pomocou skrutkovača, kým nie sú bezpečne upevnené medzi deflektorom a zárubňou. Tieto montážny návod bude indikovať, kde by mal byť umiestnený každý klip.

  2. Po dokončení je potrebné skontrolovať, či je funkcia okna a nezatvárajú a že deflektory sú to bráni. To je dôležité najmä pre elektrické ovládanie okien. V zriedkavých prípadoch môže vyvolať anti funkciu zabezpečenia pást, zatiaľ čo je okno sa zatvára. Tento bezpečnostný prvo...

Continue Reading

Látkové sedacie súpravy, sedacie vaky, alebo kožené sedačky: Ktoré si vybrať?

Nákup pohovky môže byť niekedy mätúce úloha, najmä s ohľadom na širokú škálu farieb, štýlov a vzorov, ktoré sú k dispozícii. Jedna z najťažších otázok, ktoré by ste sa pýtať sami seba, či si vybrať látkovú pohovku alebo koženú pohovku.

Táto príručka zváži výhody každého typu sedačky, ktorá vám pomôže urobiť správne rozhodnutie o vašom novom kuse nábytku.

Látková čalúnená sedačka

Komfort - Látkové pohovky ponúkajú príjemné a pohodlné sedadlo s mäkkej tkaniny poskytuje perfektné kreslo pre relaxáciu na. Ak potrebujete niekam stočiť do klbka na po dlhých dňoch práce potom tkanina pohovka je ideálny pre vás.

Starostlivosť - Hoci škvrny môžu byť nočnou morou pre látkové sedacie súpravy, tam sú niektoré výhody z hľadiska starostlivosti. Napríklad, ak máte domáceho maznáčika, je to pre nich oveľa ťažšie opustiť škrabance, ako to je na koži. To môže byť bonus pre všetkých milovníkov zvierat, ktorí sú unavení vidieť svoje nové kreslo zničil ich mačky a psy. Tiež väčšina pohovka tkaniny sú špeciálne upravené v týchto dňoch tak, že sú oveľa ľahšie čistia a škvrny sú oveľa jednoduchšie, aby sa zabránilo.

Výber vzorov - Fabric ponúka bezkonkurenčný výber, pokiaľ ide o vzorov a farieb. Napríklad pri Lee Longlands ponúkame všetko od jednoduchých blokov farieb na svetlé kvetinové vzory. To znamená, že látkové sedacie súpravy sú ideálne pre každého, kto chce získať kreatívne s ich výzdobu interiérov.

Cena - Všeobecne povedané, tkanina metrový textil je lacnejšie ako koža, ale môže závisieť na konštrukcii rámu, a ďalších materiálov. Z tohto dôvodu tí, ktorí s...

Continue Reading

Nájdenie dokonalého kovoobrábacieho lustra

Nájdenie dokonalého kovoobrábacieho lustra Tepané železo, veľkolepý kov, sa bežne používa ako dominantný materiál domáceho dekoru dnes aj v minulosti. Od podlahy po steny až po stropy sa výrobky z tepaného železa dotýkali každej oblasti vašej domácnosti. Výsledok: váš dom vyzerá umelecky a štýlovo zhora nadol. Jeden z najpozoruhodnejších položiek z tepaného železa je pre váš strop - kované liatinové lustre. Kované liatinové lustre sú ozdobne navrhnuté a dopĺňajú miestnosť vybavená dekorom z tepaného železa. K dispozícii sú v podstate dva kované lišty vzory. Jeden dizajn je miestom, kde sú ramená kované železné lustre obložené zvonovitým odtieňom z prírodného bieleho plátna. Táto kombinácia vyzerá pekne ako výsledok kontrastných farieb. Keď svieti asi 25 wattov žiarovky, tieto lustre vyzerajú báječné. Tiež dizajn vzor je pravdepodobné, že bude dobre s akýmkoľvek interiérom vášho izby. Dobrou alternatívou k bežným žiarovkám sú lustre z tepaného železa používajúce žiarovky so základňou kandeláru. Tieto lustre nemajú odtiene a prinášajú vzhľad ozdobne navrhnutého viacnásobného držiaka sviečok. Lustrové keramické lustre môžu pozostávať len z tepaného železa alebo môžu byť zdobené inými materiálmi pre návrhársky vzhľad. Biele kryštály, hranolové kryštály, jantáru, sklo, reťaze a dokonca aj zlato môžu byť pridané do kované železné lustre pre eleganciu.

Je dôležité, aby ste si zakúpili originálne kované železné lustre zo spoľahlivého zdroja. Vzhľadom k tomu, lustre sú ťažké a musia visieť od stropu bez podpory steny, musíte zabezpečiť, že držiak...

Continue Reading

Interaktívne tabule ako pedagogický nástroj

Tento typ nástroja podporuje tvorivé výučbu a motivuje študentov do absorbujúce informácie.

Výučba s interaktívnou tabuľou umožňuje lektormi, aby pokrývala všetky rôzne štýly učenia: • študenti Hmatové dostať na dotyk a pohybovať vecami okolo tabule. Môžu tiež robiť poznámky a zvýrazňovať prvky. • Vizuálne študujúci ťažiť z jasného názoru na to, čo sa deje na palube. • Zvukové študenti sa môžu zúčastniť v triede diskusiu.

Interakcie v praxi

V lekárskych štúdiách, lektor môže ukázať fotografiu alebo obrázok častí tela. Potom, musí ju komentovať, pridávať popisky na preukázanie kľúčové aspekty. Hotový výkres možno uložiť a rozdávané študentom alebo nahrať do systému VLE univerzity.

interaktívne výučba

Učiteľ môže vyzvať študentov k interakcii s sami tabuľu. Lektor môže sedieť pri počítači, pričom študent na tabuľu a trieda ponúka návrhy a nápady, ktoré prispievajú.

interakcie Group

Interaktívne tabule smart board podporovať skupinovú diskusiu a účasť. Sú účinným nástrojom pre brainstorming ako poznámky vykonané na obrazovke sa dá premeniť v texte, a zachránil byť zdieľané a distribuovaný neskôr. Sú ideálnym nástrojom pre prácu v malých skupinách a spoluprácu pri učení, ako študenti môžu zhlukujú okolo tabule rozvíjajúce myšlienky, a uložte prácu pre zdieľanie po sieti alebo prostredníctvom e-mailu.

Interakcie v praxi

Interaktívne tabule sú ideálne pre preukázanie softvér v akomkoľvek odbore. Moderátor môže spustiť softvér na doske, komunikovať s to pomocou svojho prsta, demonštrovať funkcií a nástrojov softvéru k veľkému počtu študen...

Continue Reading

Štvrtý júl v krabici

Hamburgery, párky v rožku, kukurica a farmy čerstvej zeleniny stať ... Cítim leto! Na oslavu zmenu sezóny tento týždeň a víkend 4. júla sme s potešením oznamuje náš štvrtý zo strany júla v krabici!

Akonáhle sa dostanete svoje ruky na tomto festivale box všetko, čo potrebujete urobiť, je pozvať svojich priateľov a zapnutie grilu.

Sme zahrnuli výber strán riadu, dekorácií a konfety.

Continue Reading